مقدمه تزریق ژل لب

زمانی که سن انسان افزایش پیدا می‌کند، بسیاری از اعضای صورت دچار فرسودگی می‌شوند، گاهی نیز ممکن است این فرسودگی باعث ایجاد مشکلات ظاهری برای برخی از افراد شود. به عنوان مثال ممکن است که پلک و لب نیز بر اثر افزایش سن، دچار افتادگی و یا عدم تقارن شوند.

خوشبختانه با توجه به اینکه این روزها علم پزشکی به پیشرفت‌های بزرگی دست یافته است، این امکان به وجود آمده تا افرادی که با مشکلات ظاهری (مثلاً بر اثر افزایش سن) مواجه می‌شوند، به میزان قابل توجهی با انجام عمل‌های جراحی سرپایی، مشکلات به وجود آمده در اعضای صورت خود را درمان کنند.

یکی از مشکلاتی که ممکن است بسیاری از افراد یا به صورت مادرزاد و یا بر اثر افزایش سن با آن مواجه شوند، کاهش حجم لب است. دقت داشته باشید که لب یکی از مهم‌ترین بخش‌های صورت است که نیاز دارد تا به شکل ظاهری و سلامت آن توجه ویژه‌ای داشته باشید.

تزریق ژل لب
تزریق ژل لب

زمانی که لب‌ها دچار فرسایش شوند، ممکن است علاوه بر ایجاد تغییرات ناخوشایند در صورت فرد، باعث شود تا تقارن اعضای صورت نیز از بین برود.

در برخی از موارد همان طور که اشاره کردیم ممکن است که برخی از افراد به صورت مادرزاد دارای نواقصی، مانند عدم تقارن لب‌ها در صورت خود باشند. یکی از بهترین راه‌های درمان برای از بین بردن عدم تقارن لب‌ها، تزریق ژل است.

تزریق ژل علاوه بر رفع برخی از مشکلات، باعث زیباتر شدن فرم لب‌ها نیز می‌شود.

در چه شرایطی تزریق ژل لب انجام دهیم؟

اگر تصمیم دارید تا تزریق ژل لب انجام دهید، در ابتدا باید به دنبال پزشک و یا کلینیکی باشید که به طور تخصصی در زمینه زیبایی فعالیت دارد. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که پزشک مورد نظر شما باید توانایی تشخیص نوع پوست شما را داشته باشد. همچنین پزشک باید بتواند میزان ژل مورد نیاز برای تزریق به لب را تشخیص دهد.

به عنوان مثال ترکیبات ژل لب هیالورونیک اسید، به شکلی است که باعث جذب بالای آب در بافت لب می‌شود. به همین دلیل در زمان استفاده از ژل هیالورونیک اسید، پزشک باید تا جایی که ممکن است میزان تزریق را کاهش دهد، زیرا جذب بیش از اندازه آب ممکن است باعث التهاب شدید لب‌ها شود.

همچنین لازم است تا پیش از تزریق ژل لب در شیراز نیز از پاک‌سازی محل تزریق با الکل، نیز اطمینان حاصل کنید.

افرادی که قصد دارند تا ژل لب تزریق کنند، بهتر است به موارد زیر توجه داشته باشند:

  • پیش از تزریق ژل لب سعی کنید که حتماً مرکز زیبایی معتبری را انتخاب کنید. متأسفانه با اینکه بسیاری از عمل‌های زیبایی به صورت سرپایی انجام می‌شوند، اما ممکن است با عوارض جبران ناپذیری همراه باشند.
  • زمانی که برای تزریق ژل لب به پزشک و یا مرکز زیبایی مراجعه کردید، سعی کنید تا حتماً از کیفیت و تاریخ انقضای مواد مصرفی اطمینان حاصل کنید.
  • افرادی که از داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین استفاده می‌کنند، بهتر است تا این مورد را به پزشک خود اطلاع دهند تا در صورت نیاز پیش از انجام عمل تزریق ژل لب، مصرف دارو متوقف شود.
  • توصیه می‌شود افراد سیگاری به مدت حداقل یک هفته پیش از انجام عمل تزریق ژل لب، مصرف سیگار را متوقف کنند.
  • اگر سابقه بیماری‌های پوستی مانند، تبخال دارید، حتماً پزشک خود را مطلع کنید.
  • بهتر است پس از تزریق ژل لب از کمپرس سرد، برای پیشگیری از التهاب و خون‌مردگی استفاده کنید. کمپرس سرد یعنی بخ را روی محل مورد نظر بگذارید و بعد از چند دقیقه آن را بردارید. این کار را چندین بار انجام دهید.

طول عمر ژل تزریق شده چقدر است؟

طول عمر ژل لب، نخست با نوع و برند ژل مرتبط است و پس از آن مراقبت‌های شخصی مانند مصرف سیگار و مواد غذایی گرم، بر طول عمر ژل تأثیرگذار هستند، اما به طور متوسط می‌توان گفت که ژل لب 9 الی 18 ماه ماندگاری دارد و پس از آن افراد در صورت تمایل می‌توانند مجدداً برای تزریق ژل به کلینیک زیبایی ما مراجعه کنند.

هزینه تزریق ژل لب در شیراز چه قدر است؟

هزینه تزریق ژل بستگی به میزان ژل و برند ژل دارد. برای اطلاعات دقیق در مورد هزینه می‌توانید با کلینیک ما در شیراز به شماره 36341905-071 تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز دهید. سمت راست کمترین امتیاز و سمت چپ بیشترین امتیاز است.
[تعداد امتیازها 5 عدد و میانگین امتیازها 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *