مزوتراپی در شیراز

امروزه روش‌های مختلفی برای زیبایی وجود دارند که یکی از آنها مزوتراپی است.

مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی نوعی درمان زیبایی است که با استفاده از سوزن بر روی لایه میانی پوست، به‌عنوان روشی مشابه طب سوزنی انجام می‌شود. فرآیند تزریق آمینو اسیدها، مواد معدنی، آنزیم‌ها و ویتامین‌ها به لایه میانی پوست با کمک سوزن (گاهی به تنهایی یا مخلوط با یکدیگر)، مزوتراپی نامیده می‌شود.

مزوتراپی یک روش غیرجراحی و غیرتهاجمی است که نیاز به بیهوشی و دوره نقاهت طولانی ندارد. این روش در عرض چند دقیقه انجام می‌شود و شما بلافاصله پس از انجام آن می‌توانید فعالیت‌های روزانه خود را شروع کنید. از طرفی، مزوتراپی یک درمان ایمن و مؤثر با حداقل عوارض جانبی است.

کاربردهای این روش درمانی متنوع است و می‌تواند برای رفع طیف وسیعی از مسائل مورد استفاده قرار گیرد، مانند تقویت و رشد مو، لاغری، جوانسازی پوست، کاهش ظاهر سلولیت.

مزوتراپی در شیراز

مزوتراپی در شیراز توسط دکتر سمر نامیان با بیش از 10 سال سابقه انجام می‌شود. برای مشاوره یا دریافت نوبت می‌توانید با بهترین دکتر مزوتراپی در شیراز تماس بگیرید.

هزینه مزوتراپی چقدر است؟

هزینه مزوتراپی شیراز بسته به نوع درمان و تعداد جلسات مورد نیاز شما متفاوت است. برای اطلاع از هزینه دقیق با مطب تماس بگیرید.

نتایج مزوتراپی چه مدت ماندگاری دارند؟

نتایج طولانی مدت هستند و حدود 12 تا 18 ماه ماندگاری دارند؛ اما اگر شما نکات را رعایت نکنید و با درمان همراه نباشید، در نهایت شروع به محو شدن خواهند کرد. در کل ماندگاری مزوتراپی بستگی به موارد مختلف دارد و گاهی اوقات نیاز به تمدید دارد.

نمونه کارهای مزوتراپی مو در شیراز

نمونه کارهای مزوتراپی مو

مزوتراپی مو در شیراز یکی از روش‌های جلوگیری از ریزش مو و تقویت مو است. اولین گام در تقویت رشد موها جلسه معاینه و مشاوره شما است. ابتدا علل…

مزوتراپی مو در شیراز

مزوتراپی مو برای تقویت مو و رویش مجدد آن

مزوتراپی به عنوان یک روش بسیار کاربردی در علم پزشکی و به خصوص حوزه زیبایی شناخته می‌شود. مزوتراپی در گذشته تنها برای مشکلات موضعی پوست از جمله کاهش چین…